2019 04 12

„Didlaukio klinikos“ masažo terapeutas Viačeslavas Baniuševičius:

 Lipolitinis skulptūrinis masažas – kas tai?

 

Lipolitinis skulptūrinis masažas yra sukurtas Junginėse Amerikos valstijose, tačiau vis labiau populiarėja ir Lietuvoje. Kitaip jis dar vadinamas modeliuojančiuoju masažu, kadangi padeda sukurti norimas kūno formas. Šis masažas gelbsti norint atsikratyti net labiausiai įsisenėjusio celiulito, todėl yra ypač mėgstamas tarp moterų.

Lipolitinis masažas yra vadinamas vienu veiksmingiausių masažų, atliekamų rankomis. Jis efektyviai sumažina riebalinį audinį pilvo, sėdmenų, kojų srityse. Riebalai pradeda tirpti reabilitacijos centro gydytojui masažuojant kūną ir taip skatinant riebalų skaidymosi procesus. Toks masažas gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos skysčio ir vandens sankaupų perteklių, mažina odos paburkimą ir celiulitą.

Po masažų kurso sutvirtinama suglebusi kūno oda, sustangrėja raumenys. Todėl ši masažo rūšis yra ypač tinkama moterims, norinčioms numesti svorio ir sustangrinti odą po gimdymo. Įprastai masažų kursą sudaro dešimt procedūrų, po kurių bendras kūno svoris sumažėja iki 5 procentų.

Viena lipolitinio skulptūrinio masažo procedūra trunka nuo 45 iki 60 minučių. Baigus masažuoti odą, ji įtrinama specialiu aliejumi, dar labiau sustiprinančiu masažo efektyvumą.

Lipolitinis skulptūrinis masažas ne tik mažina kūno apimtis ir celiulitą, bet ir suaktyvina šlaunų bei pilvo raumenis, suteikia odai elastingumo, pagerina kūno audinių aprūpinimą deguonimi. Kitaip nei masažavimas specialiais odą įsiurbiančiais masažuokliais, skulptūrinis masažas nepalieka kraujosruvų ir mėlynių, o rezultatas matomas jau po pirmosios procedūros.

Skulptūrinis masažas teigiamai veikia žmogaus imuninę sistemą, stiprina organizmą, suteikia energijos. Dėl šios priežasties po masažo pacientai jaučiasi lengvesni ir iš klinikos išeina pakilesnės nuotaikos, labiau pasitikintys savimi.