2018 01 24

Homeopatė Jurga Baikauskienė:

Gydytoja dirbu  virš 20 metų. Visada domino, kodėl žmogus suserga, kaip jam galima visaapimančiai padėti. Augindama vaikus, ypač susidomėjau natūralia medicina, kuri man padėjo suprasti, kad žmogaus organizmas yra darniai funkcionuojanti sistema. Kad kiekvienas simptomas ir liga turi savo reikšmę, priežastį. Kad tai, ką  matom ar jaučiam, yra  tik dalis, kas vyksta organizme. Kad išsiaiškinus ligos priežastis ir stiprinant silpnąsias mūsų organizmo grandis, galima išvengti daugelio ligų, o susirgus lengviau pasveikti.

Prieš 14 metų pradėjau studijuoti homeopatiją, suprasti įvairių natūralios medicinos krypčių veikimą. Supratau, kad jos visos skatina žmogaus savigydos jėgas ir  paties organizmo atsistatymą. Pamačiau, kad natūraliais preparatais galima sustiprinti organizmo imuninę sistemą, tuomet, kai jau atrodo, kad jau niekas nebepadeda, padėti prie įvairių virškinimo trakto negalavimų,alergijų, pervargimo, sutrikusios emocinės būsenos, atsistatyti po sunkių ligų ir sudėtingų gydymų.

Homeopatiniai preparatai neturi pašalinio poveikio, todėl juos puikiai toleruoja vaikai, galima skirti nėščioms ir maitinančioms moterims, alergiškiems žmonėms.Kai kuriais atvejais taikomas gydymas tik natūraliais preparatais, kai kuriais atvejais- derinama su specialistų paskirtu mediikamentiniu gydymu.

Savo darbe taikau  vokiečių gydytojo R. Folio metodiką – testuoju preparatus rankų akupunktūriniuose taškuose.